ЗАСНОВНИК СК «СОКІЛ»: «ОСНОВНИЙ ПОСИЛ ПРОЄКТУ – ЦЕ АДАПТАЦІЯ ТА ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ХОКЕЮ В УКРАЇНІ»

Віталій Кропачов задоволений виступами команди в Суперлізі

Засновник СК «Сокіл» Віталій Кропачов поспілкувався з кореспондентом XSPORT. Зокрема, Кропачов розповів про головні цілі клубу, а також повідомив, що вони готують багато цікавих проєктів, котрі повинні популяризувати хокей та здоровий спосіб життя в Україні.

Напередодні лідери команди подарували власнику іменну джерсі з четвертим номером на спині.

 

Розкажіть, сьогодні вам приємний презент зробили лідери команди.

Звичайно, презенти завжди приємні, тим більше від своєї команди, за котру вболіваєш в першу чергу – це хвилююче та цікаво.

 

Які відчуття у вас від цього проєкту? Він досить молодий, але команда вже один з лідерів чемпіонату.

Я думаю, що ми йдемо в правильному напрямку. Ми не граємо на місяць, на два, ми граємо на довгий період часу.

Основний месседж – це адаптація та популяризація хокею в Україні, а також спортивного образа життя.Це самий головний проєкт, котрий у нас може бути.

 

Очікували, що в Суперлізі буде настільки конкурентна боротьба?

Ліга молода. Команди з кожним днем набирають оберти. Я був впевнений, що в якийсь період часу ми теж їх наберемо. Те, що є конкуренція – це добре: ніхто не розслабляється, тренери займаються селекцією, ми намагаємось укріплюватись.

 

Задоволені Олегом Мікульчиком?

У мене до нього нема претензій, як і нема претензій до команди. Дуже молода команда і показує такий результат з такими суперниками, котрі не перший рік грають практично нарівні – це дуже добре.

 

Матч СК «Сокіл – «Донбас» демонстрували на найбільшому екрані в Європі. Що скажете, це сприяло популяризації хокею?

Все, що ми робимо, ми робимо для популяризації здорового образу життя та хокею. Це перший раз в історії на такому екрані показували хокейний матч. Я думаю, це стане хорошою традицією. У нас є ще маса проєктів, котрі ми хочемо втілити протягом цього року.

Хочемо зробити більш глобальні заходи, аби привабити, як і жителів Києва, так і гостей, котрі приїдуть на ті свята та заходи, котрі ми хочемо зробити.

 

Які проєкти, якщо не секрет?

Всі проєкти пов’язані з хокеєм.

 

Часто буваєте на матчах команди?

Коли в Києві – завжди приходжу.

 

В турнірній таблиці Суперліги Паріматч СК «Сокіл» займає третє місце. Єдина команда, котру киянам поки не вдалось обіграти в рамках регулярного чемпіонату – «Донбас».

 

Сьогодні, 27 січня, СК «Сокіл» зіграє проти «Альтаіру». Пряма трансляція буде доступна на телеканалі XSPORT+. Початок – о 19:00.

Поділитися: