Знайомство з дружиною, розвиток стосунків та сімейні традиції родини Дениса Петрухно

Напередодні Дня Закоханих ми поспілкувались з Денисом Петрухно та його дружиною Катериною і дізнались їх історію кохання.

За яких обставин відбулось ваше знайомство?

Денис: Познайомились ми з Катею в 2013 році, в Донецьку. У мене на той час була гра за Донбас, я помітив дівчину на трибунах. Я майже не бачив її обличчя, вона була в кепці, але якось одразу зрозумів, що треба дізнатися хто вона. Від неї йшла така енергетика, навіть не пояснити. Загалом, я почав шукати її в соціальних мережах, і знайшов.

Денис, що ти подумав, коли вперше побачив дружину? 

Красива дівчина, цікава. Красиві очі та посмішка. Розумна. Позитивна така.

Катю, а що подумала ти при зустрічі?

Високий, симпатичний, приємний хлопець. З ним поруч було легко. Веселий.

Як довго ти залицявся до Каті і через скільки освідчився коханій?

Місяць ми спілкувались, гуляли, пізнавали один одного. Проводили разом час з друзями. Стали ближчими, і скоро я запропонував Каті переїхати до мене. А через 3 роки зробив їй пропозицію руки та серця. Задумався про це я раніше, але міркував як, де і коли це було б доречно. Планував все, а коли купив каблучку – вирішив освідчитись на Новий Рік.

Катю, як це бути дружиною хокеїста? Які в цьому “+” та “-” ?

Нескладно. В принципі, професія Дениса не має особливого значення в сімейному житті та в стосунках як пари. Хокей стосувався нашого особистого життя всього один раз, коли я приміряла на себе форму Дениса. Це було весело. Насміялись тоді.

Плюси? Однозначно головний плюс, це сам спосіб життя – спортивний. Режим, графік, харчування. В минулому, я теж була в професійному спорті, все це мені близьке. І звичайно ігри, знаходитися на трибуні, хвилюватись та підтримувати думками завжди приємно. Особливі емоції.

Мінус тільки у відстані, коли Денис літає в інші країни. Коли він грав в Америці та Росії бачились рідко. Але радість зустрічі після довгої розлуки, завжди була особливою.

Чи маєте якісь сімейні традиції?

Так, і багато.

Що стосується хокею – завжди святкова вечеря після ігор. А перед матчами ми завжди телефонуємо один одному і обмінюємось парою слів по телефону. Подарунки для дочки після кожного виїзду.

Сімейні традиції теж є. Ми самі, своїми руками, пакуємо всі подарунки для дочки. Такий маленький душевний момент. На дні народження, готуємо святковий ранній сніданок один одному і привітання. Дочку тепер так само вітаємо.

Чи маєте секрет як зберегти теплі стосунки в умовах напруженого спортивного графіку?

Підтримка та взаєморозуміння. В любих ситуаціях. Старатися разом вирішувати любі питання. Важче, якщо в довгій розлуці. Якщо був в команді закордоном, нехай гаджети і рятують трохи ситуацію, але цього замало. В такому випадку, при першій же можливості, одразу бачимося.

А день закоханих святкуєте?

Так, ми майже всі свята відзначаємо. Любимо веселитися.

Побажайте щось вболівальникам до дня Св. Валентина!

Щастя всім та кохання! Частіше посміхайтесь та радуйте один одного!

Поділитися: